Rubriigid
Majandus Nipp

Google Campus Londoni kontoriks

Google Campuse kohvik on justkui bussijaam oma puust askeetlike pinkide ja süvenenud tõsiste inimestega neil oma arvutite kohal, kes on ootamas bussi kui edu oma ideede realiseerumisele ja maailma muutmisele. Kes arutleb millegi üle, kes on tõsiselt oma arvutisse süvenenud. Paljud on end lõiganud ära klappidega ja peavad telefonikõnesid. Üldiselt on vaikne müra, muusika, mida vahel läbistab lauajalgpalli klobin. Siit leiab samuti paar privaatset töökabiini ja meeskonnatöö nõupidamisala, mis on otse mobiilide testlaua lähedal.

Google Campuses leiab hea internetiga töökoha igaüks, kes ei taha või ei saa endale Londonis büroopinda rentida. Igal tööpäeval hommikul kell 9 võib leida laua seinapistiku lähedal ja nõnda terve päeva kella viieni töiselt toimetada, olles samal ajal ümbritsetud paljudest start-uperitest. Kui saabub pärastlõunal, siis on kogu pind juba inimesi täis ja vaba töökohta raske leida. Samas on olemas tööotsimiste ja teenuste vahendamise sein, ning uute kontaktide ja ärisuhete leidmine võib alata. Internet on siin Londoni kohta tõeliselt kiire ja võimaldab ka mahukaid ülesandeid täita.

See, et viibin kohvikus, ei kohusta iga natukese aja tagant kohvi tellima, kuigi Espresso on siin hea ning harutab lahti sõlme jooksnud aju ning annab tagasi värskuse.

Oma arvuti ja asjad võib rahulikult jätta lauale ning ringi liikuda, kartmata, et kellelegi need näppu jäävad, sest siia alla pääseb vaid kaardiga, mille tegemiseks tuleb täita üks vorm kinnituskirja saamisel kaart valvelauast üles korjata.

Hommikul poole kümnest tulles võib valida endale meelepärase koha ning kasvõi süvenemiseks mõeldud helikindla töökapi, millesse pea pistes kaob kogu ruumi müra. Campuse sündmuste nimekirjast saab õhtuks valida põneva loengu, näiteks mobiilsete videote rahaks keeramise, kus Youtube esindaja räägib kuidas Ameerika televisiooni reklaamiturg mobiilidele üha alla vannub ja manades seejuures ekraanile kaks biiberlikku soenguga teismelist väidab, et nemad on tänapäeva meediastaarid kel miljoneid fänne, kuigi saalis viibijad ei ilmuta äratundmisrõõmu. Ürituse lõpus saab kõigi esinejatega juttu puhuda ning lasta endasse voolata tasuta veinil ja snäkke vitsutada.

[envira-gallery slug=”google-campus”]

Pakkumiste seina info – Tööpakkumised, teenused, kontaktid.

[envira-gallery slug=”pakkumiste-sein”]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga