Rubriigid
kodulehe haldus Veebiarendus

Sobimatu sisu lasteasutuse lehel

Ida-Virumaa lasteaia Aljonushka kodulehele oli tõenäoliselt veebimeister paigutanud vaimuka pildi karudega, mis lasteaia kodulehte silmas pidades tekitab täiskasvanutes kahemõttelist elevust, kuid on täiesti sobimatu antud kontekstis. Peale meediatähelepanu Postimehes kadus pilt kiirelt lehelt ning asendus tavalise telefonipildiga. Tundub, et lasteaia direktor oli teemat käsitledes suhteliselt emotsionaalne ning Kohtla-Järve kohaliku arvutisalongi veebimeister sai tõenäoliselt kiire korralduse sündsusetu pilt neutraalsega asendada.

Huvitav on see, et see tegevus tõi kaasa tähelepanu, mille tulemusel saime teada, et Kohla-Järvel on üks lasteaed Aljoona, kellele pakub kodulehe haldust kohalik arvutisalong mille töötajad valivad pilte lehele nagu üks kommentaator ütles – tutvumisportaalist.

Kui juba tähelepanu lehele suunati, siis midagi rõõmustavatsealt ei avane. Leht pole mobiiltelefoni sõbralik, ning kujunduses on suhteliselt palju ebavajalikku. Samuti ei räägi meile midagi uut kontaktilehe telefonipilt. Kusagil tühjuses ilutseb tekst Märksõnapilv, mille all tühjus. Veebilehe aadressis ilutseb ees n., mis märgib, et leht on vist uus, kuid kasutajal raskendab see lehe leidmist. Iseenesest mõne kiire ümberkorraldusega saaks lehele anda nutitelefonisõbraliku näo ning kujunduses tuua välja asutuse omapära.

[envira-gallery id=”598″]

Allikas: Postimees.ee