Rubriigid
Blogi Kujundus Nipp

Tee ise tasuta turundusmaterjalid

Kuidas teha fototöötlus mugavaks, kiireks ja vabavaraliseks. See tähendab, et sa ei pea eraldi maksma tarkvaralitsentside eest, ega tellima töid disainibüroost. Fotod saad teha mobiiltelefoniga ning võid töötlemist juba seal alustada, nagu näiteks see kollaaž, mis on tehtud Pixleri mobiiliäppiga.

20151207_023520000_iOS

Pixler-iga saad kokku panna mitmetest piltidest koosnevaid kujunduselemente, mida võid kasutada kodulehe slaideril, blogi pildimaterjali juures või ka trükitud flaieritel või postritel. Kõik sõltub valitud pildimaterjali suurusest.

Mida selleks vajad?

Pixlerit ja Inkscapet

Pixleriga valmistad lõpptulemuse ja sulatad kõik vajalikud kihid kokku, mis on kordi kiirem ja lihtsam, kui Photoshopis või selle tasuta analoogis Gimp-is. Pead vaid meeles pidama printsiipi, et sa ei saa juba valitud effekte lõpmatuseni tagasi võtta, kuid saad salvestada vahetulemusi eraldi failidesse, nagu näiteks sellel jõulukaardil.

kosmonaut kosmonaut22

Või ilusalongi taustapiltidel, millele on sulatatud terve rida erinevaid fotosid

testimonials-bg

Milleks Incscapet vaja on?

Kui tahad lihtsalt teksti pildile lisada, siis on Pixleris olemas teksti lisamise nupp ja polegi vaja, kuid kui tekst on kujundatud nagu näiteks filmiplakatitel, siis on kõike seda hallata raskem ja on mõistlik tekstid ette valmistada Incscapes, kuhu saad lisada ka vektorlogod ja kastid ning ringid.

Looper-Movie-Poster-looper-32031468-2560-1920

 

Pisikese juhendi, kuidas jõuda lõpptulemuseni, leiad järgneva galerii pildikirjeldustest.

[envira-gallery id=”1671″]

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga